Prikaz 1–18 od 27 rezultata
AVANTI EXPLORER-E DS1 eRide Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1240
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Full suspension |
| Boja | Plava |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
AVANTI EXPLORER-E2 eRide Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1132
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | M/L, S/M |
AVANTI EXPLORER-E2 LOW eRide Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1133
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Unisex, Ženski |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | M/L, S/M |
CROSS ARENA LS 28 Cream
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1140-CREAM
| Težina | 16,9 kg |
|---|---|
| Bicikl-veličina rama | L – 19″ – 48cm, M – 17.5″ – 44cm |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Bicikli-namjena | City, Trekking |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Diametar točka | 28″ |
| Pol | Unisex, Ženski |
CROSS ARENA LS 28 Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1140-GREY
| Težina | 16,9 kg |
|---|---|
| Bicikl-veličina rama | L – 19″ – 48cm, M – 17.5″ – 44cm |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Bicikli-namjena | City, Trekking |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Diametar točka | 28″ |
| Pol | Unisex, Ženski |
POLAR ATHENA FS 28 Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1222-ANTH
POLAR ATHENA FS 28 City Silver/Purple
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1343-SILVER/PURPLE
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Ženski |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Boja | Ljubičasta |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
POLAR ATHENA FS 28 Creme
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1222-CREME
POLAR ATHENA FS 28 Forest Edge
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1222-FOREST
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Ženski |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Boja | Maslinasto Zelena |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
POLAR ATHENA FS 28 Silver/Purple
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1222-SIL/PRP
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Ženski |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Boja | Ljubičasta, Silver |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
POLAR ATHENA RIGID 28 Khaki/Bronze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1251-KHAKI/BRONZE
POLAR FORESTER COMP LADY Black/Silver
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1252-BLK/SIL
POLAR FORESTER COMP LADY Grey/Light Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1252-GRE/LB
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Ženski |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Boja | Crno Plava |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
POLAR FORESTER COMP LADY Resin Red
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1252-RED
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Ženski |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Boja | Crvena, Ljubičasta |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
POLAR FORESTER COMP MAN CITY Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1339-GREY
| Težina | 16,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Boja | Siva |
| Bicikl-veličina rama | L, XL, XXL |
POLAR FORESTER COMP MAN Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1108-GRE
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Boja | Siva |
| Bicikl-veličina rama | L, XL, XXL |
POLAR FORESTER COMP MAN Grey/Red
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1108-GRE/RED
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Boja | Crno Crvena |
| Bicikl-veličina rama | L, XL, XXL |
POLAR FORESTER PRO Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1123-BLK1



MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI