Plava
Prikaz 1–18 od 118 rezultata
AVANTI EXPLORER-E DS1 eRide Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1240
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Full suspension |
| Boja | Plava |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
BALANS / GURALICA BICIKL POLAR FUZZY MG 12 Blue/White
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1324-BLUE-WHITE
BIDON TERMO POLISPORT ALUMINA 500ml
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10,50 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
3325
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl, Termo bidon |
| Bidoni-zapremina | 500 ml |
| Boja | Bijela, Oranž, Plava |
| Brand | Polisport |
| Materijal | PVC |
BIDON TERMO ZEFAL ARCTICA 700ml
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10,50 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
3133
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl, Termo bidon |
|---|---|
| Bidoni-zapremina | 650 ml |
| Brand | Zefal |
| Materijal | PVC |
BLJESKALICA PREDNJA INFINI WUKONG I-203W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9,90 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
4268
BLJESKALICA ZADNJA INFINI WUKONG I-203R
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9,90 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
4267
BOOSTER PLASMA 20 FS DISC Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1335-BLUE
BOOSTER PLASMA 20 GIRL Light Blue/Pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1145-BLUE/PINK
BOOSTER PLASMA 20 GIRL Pink/Light blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1145-PINK/LIGHT BLUE
BOOSTER PLASMA 24 BOY Black/Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1002-BLK/BLUE
BOOSTER PLASMA 24 BOY Black/Neon Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1002-BLK/NEON ORANGE
BOOSTER PLASMA 24 BOY Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1002-BLU
BOOSTER PLASMA 24 FS DISC Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1342-BLUE
BOOSTER PLASMA 24 FS DISC Turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1342-TURQUOISE
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Djevojčice |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Diametar točka | 24″ |
| Boja | Plava, Tirkiz Roza |
BOOSTER TURBO 20 BOY green
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1001-GREEN
BOOSTER TURBO 20 BOY orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1001-ORANGE
BOOSTER TURBO 24 BOY Blk/Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1178-BLK/GREEN
BOOSTER TURBO 24 BOY Blk/Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1178-BLK/ORANGE






MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI