28"
Prikaz 1–18 od 69 rezultata
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI 26″-27.5″-29″ PSP XCAPE BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16,90 €
Šifra:
4439
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI 51MM 26/28″ POLISPORT EXPANDER CITY BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
17,90 €
Šifra:
4440
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT 26-28″ COLORADO BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9,50 €
Šifra:
3779
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT COLORADO CITY 28″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16,90 €
Šifra:
3588
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Blatobrani-namjena | City, Trekking/Hybrid |
| Diametar točka | 28″ |
| Brand | Polisport |
| Boja | Crna |
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT TOWNY 28″
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
24,00 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
3554
BLATOBRAN ZADNJI 26″-29″ POLISPORT X-CAPE EVO Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
26,90 €
Šifra:
4520
CROSS ARENA LS 28 Cream
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1140-CREAM
| Težina | 16,9 kg |
|---|---|
| Bicikl-veličina rama | L – 19″ – 48cm, M – 17.5″ – 44cm |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Bicikli-namjena | City, Trekking |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Diametar točka | 28″ |
| Pol | Unisex, Ženski |
CROSS ARENA LS 28 Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1140-GREY
| Težina | 16,9 kg |
|---|---|
| Bicikl-veličina rama | L – 19″ – 48cm, M – 17.5″ – 44cm |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Bicikli-namjena | City, Trekking |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Diametar točka | 28″ |
| Pol | Unisex, Ženski |
MACCINA CARAVELLE 28 Beige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1095-BEIGE
MACCINA CARAVELLE 28 Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1095-BLK
PAK TREGER ATRAN VELO ACTIVE DB AM 24-28″ – za bicikla sa diskom – Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
38,00 €
Šifra:
PAK-AV-ACT
POLAR ATHENA FS 28 Forest Edge
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1222-FOREST
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Ženski |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Boja | Maslinasto Zelena |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
POLAR ATHENA FS 28 Silver/Purple
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1222-SIL/PRP
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Ženski |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Boja | Ljubičasta, Silver |
| Bicikl-veličina rama | L, M |






MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI