Bicikli
AVANTI COMPETITOR E-1 eRide Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1348-BLK
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Crna |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M, XL |
AVANTI EXPLORER-E DS1 eRide Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1240
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Full suspension |
| Boja | Plava |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
AVANTI EXPLORER-E2 eRide Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1132
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | M/L, S/M |
AVANTI EXPLORER-E2 LOW eRide Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1133
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Unisex, Ženski |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | M/L, S/M |
AVANTI MONTARI-E PERFORMANCE eRide Silver
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1349-GREY
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M, XL |
SCOTT ADDICT eRide 10
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1329
SCOTT ADDICT eRide 20
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1334
SCOTT SUB ACTIVE eRIDE 20 MEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1144
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Scott |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
SCOTT SUB ACTIVE eRIDE 20 UNISEX
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1166
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Scott |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Unisex, Ženski |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
Najnoviji artikli u ponudi
POLAR ALASKA 20 Berry Red
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1151-red
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Polar |
| Pol | Dječaci, Djevojčice |
| Bicikli-uzrast djeteta | 6-9god |
| Diametar točka | 20″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
POLAR ALASKA 24 Thin Leaf
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1152-THIN/LEAF
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Polar |
| Pol | Djevojčice |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Diametar točka | 24″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
POLAR ATHENA FS 28 Creme
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1222-CREME
POLAR ATHENA FS 28 Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1222-ANTH
BOOSTER TURBO 26 Black/Pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1344-BLK/PINK
Vijesti / korisne informacije
IZRADA STRUKTURE NA BAZI SKIJA
Kada je u pitanju skijanje, struktura baze vaših skija igra ključnu ulogu u određivanju vaših performansi na s...
VRIJEME JE ZA PRIMETIME
Primetime je potpuno nova Elanova inovativna kolekcija skija, koje nastavljaju carving revoluciju koju je Elan...
BOOTFITTING U TEMPU
Želite topla stopala, sigurno prianjanje i dobar prenos snage kada ide...
Ski Tunning i keramička obrada kantni
Šta je zapravo tjuning kantni na skijama?
Kantne su čelični ulošci – mikro šine koje razdvajaju bazu skije od ...
HIIT – INTERVALNI KARDIO TRENING
Prije svega da pojasnimo naziv, tj. skraćenicu HIIT. Ona potiče od eng.naziva High-intensity interval training...
MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI