Prikaz 1–18 od 229 rezultata
AVANTI COMPETITOR E-1 eRide Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1348-BLK
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Crna |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M, XL |
AVANTI EXPLORER-E DS1 eRide Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1240
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Full suspension |
| Boja | Plava |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
AVANTI EXPLORER-E2 eRide Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1132
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | M/L, S/M |
AVANTI EXPLORER-E2 LOW eRide Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1133
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Unisex, Ženski |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | M/L, S/M |
AVANTI MONTARI-E PERFORMANCE eRide Silver
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1349-GREY
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M, XL |
BALANS / GURALICA BICIKL DRVENI FROZEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1217-2
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brand | Disney |
| Bicikli-vrsta rama | Drveni |
| Pol | Djevojčice |
| Diametar točka | 12″ |
| Bicikli-tip rama | Krut |
| Boja | Ljubičasta |
| Bicikli-uzrast djeteta | 2-4god |
BALANS / GURALICA BICIKL POLAR FUZZY MG 12 Blue/White
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1324-BLUE-WHITE
BALANS / GURALICA BICIKL POLAR FUZZY MG 12 Eco Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1347-BLK
BALANS / GURALICA BICIKL POLAR FUZZY MG 12 Purple/White
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1324-PURPLE-WHITE
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Magnezijum |
| Pol | Djevojčice |
| Diametar točka | 12″ |
| Bicikli-tip rama | Krut |
| Boja | Ljubičasto Roza |
| Bicikli-uzrast djeteta | 2-4god |
BALANS / GURALICA BICIKL ROYAL BABY RAWR Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1030-RAWR-GREEN
| Težina | 2,6 kg |
|---|---|
| Brand | Royal Baby |
| Bicikli-vrsta rama | Magnezijum |
| Pol | Dječaci |
| Diametar točka | 12″ |
| Bicikli-tip rama | Krut |
| Boja | Zelena |
| Bicikli-uzrast djeteta | 2-4god |
BALANS / GURALICA BICIKL ROYAL BABY RAWR Turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1030-RAWR-TURQ
| Težina | 2,6 kg |
|---|---|
| Brand | Royal Baby |
| Bicikli-vrsta rama | Magnezijum |
| Pol | Djevojčice |
| Diametar točka | 12″ |
| Bicikli-tip rama | Krut |
| Boja | Tirkiz Roza |
| Bicikli-uzrast djeteta | 2-4god |
BOOSTER GALAXY 26 Black/Blue/Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1126-BLK/BLU/GRN
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Dječaci, Muški |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Boja | Cream Zelena, Crno Plava |
BOOSTER GALAXY 26 Black/Pink/Light Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1126-BLK/PINK/LBLUE
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Djevojčice, Ženski |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Boja | Roza, Tirkiz Roza |
BOOSTER GALAXY 26 FS DISK BLK/BLUE/GREEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1103-BLK/BLU/GRN
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Dječaci, Muški |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Boja | Cream Zelena, Crno Plava |
BOOSTER GALAXY 26 FS DISK BLK/RED
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1103-BLK/RED
BOOSTER GALAXY 26 Grey/Orange/White
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1126-GREY/OR/WH
BOOSTER PLASMA 20 BOY Yellow/Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1145-YELLOW/BLUE
BOOSTER PLASMA 20 FS DISC Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1335-BLUE





MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI