Prikazano je svih 13 rezultata
SNOWBOARD ELAN EXPLORE C
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5202
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Snowboard-oblik | Camber shape |
| Snowboard-namjena | All Mountain, Freeride |
| Brand | Elan |
| Snowboard-Flex | 5 |
| SNB-Dužine | 155 cm, 160 cm |
| Pol | Muški, Unisex |
SNOWBOARD ELAN EXPLORE R JUNIOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5225
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Snowboard-namjena | Freeride |
| Snowboard-oblik | Flat Out Rocker |
| Brand | Elan |
| Snowboard-Flex | 2 |
| SNB-Dužine | 125 cm |
| Pol | Dječaci |
SNOWBOARD NITRO CINEMA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5205-1
SNOWBOARD NITRO MAGNUM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5209
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brand | Nitro |
| SNB-Dužine | 167 cm, 171 cm |
| Snowboard-namjena | All Mountain, Freeride |
| Snowboard-oblik | Flat Out Rocker |
| Snowboard-Flex | 7 |
| Pol | Muški |
SNOWBOARD NITRO MAGNUM RNT
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5222
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brand | Nitro |
| SNB-Dužine | 171 cm |
| Snowboard-namjena | Freeride |
| Snowboard-oblik | Flat Out Rocker |
| Snowboard-Flex | 7 |
| Pol | Muški |
SNOWBOARD NITRO MOUNTAIN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5201
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brand | Nitro |
| SNB-Dužine | 163 cm |
| Snowboard-namjena | Freeride |
| Snowboard-oblik | Flat Out Rocker |
| Snowboard-Flex | 7 |
| Pol | Muški |
SNOWBOARD NITRO MYSTIQUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5221
SNOWBOARD NITRO PRIME VIEW
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5217
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Snowboard-namjena | All Mountain, Freeride |
| Snowboard-oblik | Flat Out Rocker |
| Brand | Nitro |
| SNB-Dužine | 152 cm, 155 cm, 158 cm, 162 cm |
| Snowboard-Flex | 5 |
| Pol | Muški |
SNOWBOARD NITRO RIPPER RNT
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5208
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brand | Nitro |
| Snowboard-Flex | 2 |
| Snowboard-namjena | All Mountain, Freeride |
| Snowboard-oblik | Flat Out Rocker |
| SNB-Dužine | 137 cm |
| Pol | Dječaci |
SNOWBOARD NITRO SMP
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5211
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Snowboard-namjena | All Mountain |
| Snowboard-oblik | Camber shape |
| Brand | Nitro |
| SNB-Dužine | 158 cm, 161 cm |
| Snowboard-Flex | 6 |
| Pol | Muški |
SNOWBOARD NITRO TEAM GULLWING
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5206
SNOWBOARD NITRO TEAM GULLWING WIDE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5207
SNOWBOARD VOLKL RNT ROCKER EXTRA WIDE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5226
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Snowboard-oblik | Rocker shape |
| Snowboard-namjena | All Mountain, Freestyle |
| Brand | Völkl |
| Snowboard-Flex | 4 |
| SNB-Dužine | 156 cm Wide, 157 cm |
| Pol | Muški |



MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI