Trekking
Prikaz 1–18 od 37 rezultata
CROSS ARENA LS 28 Cream
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1140-CREAM
| Težina | 16,9 kg |
|---|---|
| Bicikl-veličina rama | L – 19″ – 48cm, M – 17.5″ – 44cm |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Bicikli-namjena | City, Trekking |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Diametar točka | 28″ |
| Pol | Unisex, Ženski |
CROSS ARENA LS 28 Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1140-GREY
| Težina | 16,9 kg |
|---|---|
| Bicikl-veličina rama | L – 19″ – 48cm, M – 17.5″ – 44cm |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Bicikli-namjena | City, Trekking |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Diametar točka | 28″ |
| Pol | Unisex, Ženski |
GUMA UNUTRAŠNJA CONTINENTAL S RACE 28 700×25-32C FV 42mm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7,50 €
Šifra:
4226
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Continental |
| Gume - diametar | 28″ |
| Ventil unutrašnje gume | FV – Francuski / Presta ventil |
| Bicikli-namjena | Gravel, Hybrid, Road, Trekking |
GUMA UNUTRAŠNJA CONTINENTAL S RACE 28 700×25-32C FV 60mm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7,50 €
Šifra:
4226-60
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Continental |
| Gume - diametar | 28″ |
| Ventil unutrašnje gume | FV – Francuski / Presta ventil |
| Bicikli-namjena | Gravel, Hybrid, Road, Trekking |
GUMA UNUTRAŠNJA CONTINENTAL TOUR 28 700×32-47C AV
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7,50 €
Šifra:
4062
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brand | Continental |
| Gume - diametar | 28″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | City, Gravel, Hybrid, Trekking |
GUMA UNUTRAŠNJA CONTINENTAL TOUR 28 700×32-47C FV 42mm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7,50 €
Šifra:
4131
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brand | Continental |
| Gume - diametar | 28″ |
| Ventil unutrašnje gume | FV – Francuski / Presta ventil |
| Bicikli-namjena | City, Gravel, Hybrid, Trekking |
POLAR FORESTER PRO Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1123-BLK1
POLAR FORESTER PRO Black/Silver
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1123






MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI