Crna
Prikaz 1–18 od 309 rezultata
AKTIVNI VEŠ VIKING DANTE black/anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
6110
AKTIVNI VEŠ VIKING DJEČIJI FLIPER
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
6112
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Pol | Ženski |
| Brand | Viking |
| Boja | Crna |
| Odjeća - veličina | 10-12godina (140-152cm), 12-14godina (152-164cm), 6-8godina (116-128cm), 8-10godina (128-140cm) |
AVANTI COMPETITOR E-1 eRide Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1348-BLK
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Crna |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M, XL |
BALANS / GURALICA BICIKL POLAR FUZZY MG 12 Eco Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1347-BLK
BANDANA VIKING GORE-TEX INFINUM WINDSTOPER ANGLES dark grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
24,90 €
Šifra:
6246-2
BANDAŽERI ZA RUKE TOORX BOT-039
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9,90 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
2166
BIB. PANTALONE BIC. ŽENSKE SPAKCT SHENTONG
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
59,90 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
YC222003
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Brand | Spakct |
| Odjeća-sezona | Proljeće / Jesen |
| Odjeća - Tip | Bib-Pantalone |
| Odjeća - veličina | L, M, XL |
| Pol | Ženski |
BIDON ELITE FLY 950ml CLEAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8,50 €
Šifra:
4363-1
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Materijal | PVC |
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl |
| Brand | Elite |
| Bidoni-zapremina | 950 ml |
| Boja | Crna |
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI 26″-27.5″-29″ PSP XCAPE BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16,90 €
Šifra:
4439
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI 51MM 26/28″ POLISPORT EXPANDER CITY BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
17,90 €
Šifra:
4440
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT 26-28″ COLORADO BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9,50 €
Šifra:
3779
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT COLORADO CITY 28″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16,90 €
Šifra:
3588
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Blatobrani-namjena | City, Trekking/Hybrid |
| Diametar točka | 28″ |
| Brand | Polisport |
| Boja | Crna |







MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI