29"
Prikaz 1–18 od 41 rezultat
AVANTI EXPLORER-E DS1 eRide Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1240
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Full suspension |
| Boja | Plava |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
AVANTI EXPLORER-E2 eRide Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1132
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | M/L, S/M |
AVANTI EXPLORER-E2 LOW eRide Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1133
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Unisex, Ženski |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | M/L, S/M |
BLATOBRAN PREDNJI POLISPORT CROSS COUNTRY EVO 26″-27.5″-29″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11,50 €
Šifra:
3391
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI 26″-27.5″-29″ PSP XCAPE BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16,90 €
Šifra:
4439
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT CROSS COUNTRY EVO 26″-27.5″-29″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
19,90 €
Šifra:
3392
BLATOBRAN ZADNJI 26″-29″ POLISPORT X-CAPE EVO Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
26,90 €
Šifra:
4520
BLATOBRAN ZADNJI POLISPORT CROSS COUNTRY EVO 26″-27.5″-29″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11,50 €
Šifra:
3802
CAIMAN BLIZZARD 1.0 Black-Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1137-BLK/BLUE
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški, Unisex |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Boja | Crno Plava |
| Bicikl-veličina rama | L, XL, XXL |
CAIMAN BLIZZARD 1.0 Grey-Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1137-GREY/OR
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški, Unisex |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Boja | Sivo Oranž |
| Bicikl-veličina rama | L, XL, XXL |
CROSS FUSION 9 29″
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1311
PAK TREGER ATRAN VELO ACTIVE DB AM 24-28″ – za bicikla sa diskom – Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
38,00 €
Šifra:
PAK-AV-ACT
POLAR MIRAGE COMP 29 Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1203-BLK
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Boja | Crna |
| Bicikl-veličina rama | L, M, XL |
POLAR MIRAGE PRO 29 Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1008-BLK
| Težina | 15,6 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Boja | Crna |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M, XL |
POLAR MIRAGE PRO 29 Yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1008-YELL
| Težina | 15,6 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Boja | Žuta |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M, XL |
POLAR MIRAGE SPORT 27.5 LADY Black/Pink/Purple
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1257-LADY
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Ženski |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Boja | Crno Roza |
| Bicikl-veličina rama | L, M |






MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI