Muški
Prikaz 1–18 od 227 rezultata
AKTIVNI VEŠ VIKING LAN PRO MERINO dark grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
6133
AVANTI EXPLORER-E DS1 eRide Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1240
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Full suspension |
| Boja | Plava |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | L, M |
AVANTI EXPLORER-E2 eRide Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1132
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Avanti |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Siva |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikl-veličina rama | M/L, S/M |
BIB ŠORTS BIC. MUŠKI SPAKCT UNIVERSE II
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
42,90 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
YC111014
BOOSTER GALAXY 26 Black/Blue/Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1126-BLK/BLU/GRN
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Dječaci, Muški |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Boja | Cream Zelena, Crno Plava |
BOOSTER GALAXY 26 FS DISK BLK/BLUE/GREEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1103-BLK/BLU/GRN
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Dječaci, Muški |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Boja | Cream Zelena, Crno Plava |
BOOSTER GALAXY 26 FS DISK BLK/RED
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1103-BLK/RED
BOOSTER GALAXY 26 Grey/Orange/White
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1126-GREY/OR/WH
CAIMAN BLIZZARD 1.0 Black-Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1137-BLK/BLUE
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški, Unisex |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Boja | Crno Plava |
| Bicikl-veličina rama | L, XL, XXL |
CAIMAN BLIZZARD 1.0 Grey-Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1137-GREY/OR
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Pol | Muški, Unisex |
| Diametar točka | 29″ |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Boja | Sivo Oranž |
| Bicikl-veličina rama | L, XL, XXL |
CROSS FUSION 9 29″
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1311
DALBELLO DS AX 100 black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5524
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Boja | Crno Žuta |
| Ski cipele-flex indeks | 100 Flex |
| Brand | Dalbello |
| Pol | Muški |
| SKI/SNB Cipele - broj | 275 – 42.5 EU, 285 – 44 EU, 295 – 45 EU, 305 – 46 EU |
DALBELLO DS AX 90 black/red
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5530-1
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Boja | Sivo Oranž |
| Ski cipele-flex indeks | 90 Flex |
| Brand | Dalbello |
| Pol | Muški |
| SKI/SNB Cipele - broj | 300/305 – 45/45.5 EU |
DALBELLO DS AX 90 GW black/grey/acid yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5546
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Boja | Sivo Žuta |
| Brand | Dalbello |
| Pol | Muški |
| Ski cipele-flex indeks | 90 Flex |
| SKI/SNB Cipele - broj | 275 – 42.5 EU, 285 – 44 EU, 295 – 45 EU, 305 – 46 EU |
DALBELLO PANTERRA 100 GW black/grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5537-1
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Boja | Crno Zelena |
| Brand | Dalbello |
| Pol | Muški |
| Ski cipele-flex indeks | 100 Flex |
| SKI/SNB Cipele - broj | 260/265 – 41/41.5 EU, 280/285 – 43/43.5 EU, 300/305 – 45/45.5 EU |
DALBELLO PANTERRA 100 GW black/lime
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5537
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Boja | Crno Zelena |
| Ski cipele-flex indeks | 100 Flex |
| Brand | Dalbello |
| Pol | Muški |
| SKI/SNB Cipele - broj | 270/275 – 42/42.5 EU, 280/285 – 43/43.5 EU, 290/295 – 44/44.5 EU |
DALBELLO PANTERRA 120 GW anthracite/anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
5535-1
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Boja | Zelena |
| Ski cipele-flex indeks | 120 Flex |
| Brand | Dalbello |
| Pol | Muški |
| SKI/SNB Cipele - broj | 270/275 – 42/42.5 EU, 280/285 – 43/43.5 EU, 290/295 – 44/44.5 EU, 300/305 – 45/45.5 EU |







MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI