Cross
Prikaz 1–18 od 19 rezultata
CROSS ARENA LS 28 Cream
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1140-CREAM
| Težina | 16,9 kg |
|---|---|
| Bicikl-veličina rama | L – 19″ – 48cm, M – 17.5″ – 44cm |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Bicikli-namjena | City, Trekking |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Diametar točka | 28″ |
| Pol | Unisex, Ženski |
CROSS ARENA LS 28 Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1140-GREY
| Težina | 16,9 kg |
|---|---|
| Bicikl-veličina rama | L – 19″ – 48cm, M – 17.5″ – 44cm |
| Bicikli-kočnice | V-kočnice |
| Bicikli-namjena | City, Trekking |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Diametar točka | 28″ |
| Pol | Unisex, Ženski |
CROSS CALIFORNIA 24″ 1-DB ALU Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1038-BLUE
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 24″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Plava |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
CROSS CALIFORNIA 24″ DB ALU Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1038-ORANGE
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 24″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Oranž |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
CROSS CALIFORNIA 24″ DB ALU Yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1038-YELLOW
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 24″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Žuta |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
CROSS CALIFORNIA 26″ DB ALU Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1039-BLUE
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Plava |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
CROSS CALIFORNIA 26″ DB ALU Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1039-ORANGE
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Oranž |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
CROSS CALIFORNIA 26″ DB ALU Yellow
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
Šifra:
1039-YELLOW
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Žuta |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
CROSS CALIFORNIA 26″ V-BRAKE ALU Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1323-BLU
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Plava |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
CROSS DAISY 26 Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1027-BLUE
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brand | Cross |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Djevojčice, Ženski |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Kočnice-tip | V-Brake |
CROSS DAISY 26 Pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1027-PINK
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brand | Cross |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Djevojčice, Ženski |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Kočnice-tip | V-Brake |
CROSS FUSION 9 29″
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
1311
CROSS SPEEDSTER 24 Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1308-BLUE
CROSS SPEEDSTER 24 Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1308-ORANGE
CROSS SPEEDSTER 24 Yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1308-YELLOW
CROSS SPEEDSTER 26 Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1320-BLUE
CROSS SPEEDSTER 26 Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1320-GREY
CROSS SPEEDSTER 26 Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1320-ORANGE

MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI