BIDON ELITE FLY 750ml CRVENI
7,50 €
Nema na zalihama
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
3845-RED
7
People watching this product now!
Opis proizvoda
FLY 750… Najlakši bidon dostupan širom svijeta u zapremini od 750ml.
Bez mirisa, mekan i izdržljiv plastični materijal, rezultat eksperimentalnog istraživačkog projekta koji je realizovao Elite.
Sa ergonomskim poklopcem napravljenim od više materijala. Garantuje povećan i lakši protok tečnosti.
Kapica-pokopac bidona pruža zaštitu od prašine i prljavštine.
Dodatne informacije
Osnovne osobine proizvoda
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Materijal | PVC |
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl |
| Brand | Elite |
| Bidoni-zapremina | 750 ml |
| Boja | Transparent |
Specifikacija
- zapremina: 750ml
- prečnik: 74mm
- BPA Free
Više o proizvodu: ELITE
Customer Reviews
Related Products
CROSS CALIFORNIA 26″ DB ALU Yellow
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
Šifra:
1039-YELLOW
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Žuta |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
Recently Viewed
POLAR ALASKA 24 Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
MACCINA SIERRA 26 Grey Turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
CROSS CALIFORNIA 24″ DB ALU Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
BOOSTER PLASMA 24 BOY Black/Neon Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
CROSS SPEEDSTER 26 Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
CROSS CALIFORNIA 26″ DB ALU Orange
Ocenjeno sa 0 od 5



MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI