Prikazano je svih 4 rezultata
Na stanju
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Tegovi - masa | 32kg, 36kg, 40kg |
| Tegovi - materijal | Čelik/Vinil |
| Brand | Toorx |
| Tegovi - vrsta | Kettlebell / Girja |
Na stanju
Na stanju
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Tegovi - masa | 16kg, 20kg, 24kg, 4kg, 6kg, 8kg |
| Tegovi - materijal | Čelik/Vinil |
| Brand | Toorx |
| Tegovi - vrsta | Kettlebell / Girja |
Uskoro na lageru
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Tegovi - masa | 10kg, 12kg, 16kg, 18kg, 20kg, 4kg, 6kg, 8kg |
| Tegovi - materijal | Čelik/Vinil |
| Brand | Body Sculpture |
| Tegovi - vrsta | Kettlebell / Girja |
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERINemate nalog još uvek?
Napravite nalog?