Polisport
Prikaz 1–18 od 59 rezultata
ADAPTER PREDNJE KORPE ZA DIJETE POLISPORT
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
13,00 €
Šifra:
3150
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Brand | Polisport |
| Korpe za djecu-montaža | Prednja – Na Ram, Prednja – Na Volan |
ADAPTER ZADNJE KORPE ZA DIJETE NA RAM POLISPORT
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
13,00 €
Šifra:
4208
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brand | Polisport |
| Korpe za djecu-montaža | Zadnja – Na Ram |
BIDON PSP C700 700ml clear-blk-red
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3,90 €
Šifra:
3844
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Materijal | PVC |
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl |
| Brand | Polisport |
| Bidoni-zapremina | 650 ml |
BIDON PSP DJEČIJI SA NOSAČEM BIRDY 350ml
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4,99 €
Šifra:
3002-1
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Brand | Polisport |
BIDON PSP DJEČIJI SA NOSAČEM RACE 350ml
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
4,99 €
Šifra:
3002
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Brand | Polisport |
BIDON PSP TERMO T500 500ml Black/lime
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
10,50 €
Šifra:
3703-1
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Brand | Polisport |
BIDON PSP TERMO T500 500ml Black/Red
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10,50 €
Šifra:
3703
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Brand | Polisport |
BIDON PSP TERMO T500 500ml White/red
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10,50 €
Šifra:
3703-1-1
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Brand | Polisport |
BLATOBRAN PREDNJI POLISPORT CROSS COUNTRY EVO 26″-27.5″-29″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11,50 €
Šifra:
3391
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI 26″-27.5″-29″ PSP XCAPE BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16,90 €
Šifra:
4439
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI 51MM 26/28″ POLISPORT EXPANDER CITY BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
17,90 €
Šifra:
4440
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT 26-28″ COLORADO BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9,50 €
Šifra:
3779
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT COLORADO CITY 28″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16,90 €
Šifra:
3588
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Blatobrani-namjena | City, Trekking/Hybrid |
| Diametar točka | 28″ |
| Brand | Polisport |
| Boja | Crna |
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT COLORADO JR 20″-24″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9,50 €
Šifra:
3582
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT CROSS COUNTRY EVO 26″-27.5″-29″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
19,90 €
Šifra:
3392
BLATOBRAN PREDNJI+ZADNJI POLISPORT TOWNY 28″
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
24,00 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
3554

MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI