Dječiji
Prikaz 1–18 od 29 rezultata
GUMA UNUTRAŠNJA CONTINENTAL MTB 24 24×1,75 COMPACT 34mm A/V
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
7,50 €
Šifra:
3693
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Continental |
| Gume - diametar | 24″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
GUMA UNUTRAŠNJA KENDA 12 1/2×1,75 AV
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4,50 €
Šifra:
UNU12AV
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Kenda |
| Gume - diametar | 12″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
GUMA UNUTRAŠNJA KENDA 14 x 1,75-2.125 AV
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
4,50 €
Šifra:
UNU14AV
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Kenda |
| Gume - diametar | 14″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
GUMA UNUTRAŠNJA KENDA 16 x 1.75-2.125 AV
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4,50 €
Šifra:
UNU16AV
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Kenda |
| Gume - diametar | 16″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
GUMA UNUTRAŠNJA KENDA 18 x 1.75-2.125 AV
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4,50 €
Šifra:
UNU18AV
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Kenda |
| Gume - diametar | 18″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
GUMA UNUTRAŠNJA KENDA 20 x 1.75-2.125 AV
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4,50 €
Šifra:
UNU20AV
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Kenda |
| Gume - diametar | 20″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
GUMA UNUTRAŠNJA KENDA 24 x 1.9-2.125 AV
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5,00 €
Šifra:
UNU24AV
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Kenda |
| Gume - diametar | 24″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
POLAR SONIC 24 FS DISC ALU Anthracite/Red
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1337-ANTH/RED
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Dječaci |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Diametar točka | 24″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Sivo Crveni |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Bicikle-bez/sa brzinama | Sa brzinama |
POLAR SONIC 24 FS DISC ALU Black/Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1337-BLK/BLUE
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Dječaci |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Diametar točka | 24″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Crno Plava |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Bicikle-bez/sa brzinama | Sa brzinama |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
RUČICA MJENJAČA POWER GRIP SHIFT DESNA INDEX 6brzina
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
4,90 €
Šifra:
4478






MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI