Nazad na proizvode
POLAR GRAZIA 28"RETRO Warm Grey
325,00 € Originalna cena je bila: 325,00 €.292,50 €Trenutna cena je: 292,50 €.
KOSA KLUPA BBSB500-YDB
85,00 € Originalna cena je bila: 85,00 €.76,50 €Trenutna cena je: 76,50 €.
Nema na zalihama
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
2047
8
People watching this product now!
Opis proizvoda
Body Sculpture, kosa klupa za efikasan trening stomačnih mišiča.
Kvalitetni materijali i robustan dizajn čine ovu klupu idealnom za kućnu upotrebu. Po visini prilagodljivo postolje, sa mekanim jastučetom, omogućava vežbanje abdominalnih mišića različitim intenzitetom.
Dodatne informacije
Osnovne osobine proizvoda
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Fitness oprema-tip | Manuelni |
| Fitness-nosivost | Do 100 kg |
| Brand | Body Sculpture |
Specifikacija
Specifikacija:
- – Mogućnost podešavanja nagiba klupe i držača-jastučića za noge
- – Mekani naslon napravljen od elastičnog materijala
- – Čvrsta čelična konstrukcija
- – Sklopivi dizajn štedi prostor
- – Dimenzije sprave (VxDxŠ): 59 x 32 x 125 cm
- – Maksimalna masa korisnika: 100 kg
Sprava je projektovana za kućnu upotrebu i nije predviđena za javno ili komercijalno korišćenje. Pre početka upotrebe sprave, obavezno konsultujte ljekara.
Više o proizvodu: BODY SCULPTURE
Customer Reviews
Related Products
CROSS CALIFORNIA 26″ DB ALU Yellow
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
Šifra:
1039-YELLOW
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Žuta |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |



MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI