ROTOR DISK KOČNICE SHIMANO SM-RT66
24,90 € – 30,90 €Raspon cena: od 24,90 € do 30,90 €
Šifra proizvoda:
4316
2
People watching this product now!
Opis proizvoda
ROTOR DISK KOČNICE SHIMANO SM-RT66 – SHIMANO – 6-Bolt – Disc Brake Rotor
SHIMANO-ovi SM-RT66 rotori disk kočnica sa 6 vijaka isporučuju konstantnu snagu zaustavljanja u svim uslovima vožnje. Pouzdana anti-loosen konstrukcija rotora disk kočnice omogućava brzu i sigurnu instalaciju.
Karakteristike
● Opcija većeg rotora disk kočnice obezbjeđuje dosledne performanse kočnica sa više snage
– Rotor disk kočnice od 220 mm pruža 10% više snage zaustavljanja od 203 mm
● Jednostavne za ugradnju ploče protiv otpuštanja pomažu da se zavrtnji rotora disk kočnice učvrste na mjestu
● Kompatibilan sa Resin/Metal kočionim jedinjenjem
Dodatne informacije
Osnovne osobine proizvoda
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Brand | Shimano |
| Rotor Disk kočnice obim | 160mm – S, 180mm – M, 203mm – L |
| Rotor Disk kočnice standard | 6 H (6 Rupa) |
Specifikacija
- Model: Shimano SM-RT66 / ABS AU301 Series
- Tip: 6-rupa sistem ( 44mm od rupe do rupe )
- Materijal: Stainless steel
- Prečnik: 160mm (S) / 180mm (M) / 203 mm (L)
- Kompatibilni oblik kočionih pločica|Narrow
Customer Reviews
Related Products
CROSS CALIFORNIA 26″ DB ALU Yellow
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
Šifra:
1039-YELLOW
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Žuta |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |



MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI