ROTOR DISK KOČNICE SHIMANO ALTUS SM-RT30 CENTER LOCK
12,50 € – 17,90 €Raspon cena: od 12,50 € do 17,90 €
Opis proizvoda
SHIMANO ALTUS SM-RT30 – CENTER LOCK – Disc Brake Rotor
SHIMANO SM-RT30 rotori disk kočnica pružaju izuzetnu snagu zaustavljanja u svim uslovima vožnje. SHIMANO CENTER LOCK sistem za montažu čini instaliranje i uklanjanje rotora brzim i lakim zahvaljujući dizajnu nosača i prstena za zaključavanje.
● Laki set-up i podešavanje
● Fast/quick funkcija sklapanja
● Dizajniran samo za Resin jedinjenje na kočionim pločicama
Dodatne informacije
Osnovne osobine proizvoda
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Brand | Shimano |
| Rotor Disk kočnice obim | 160mm – S, 180mm – M |
| Rotor Disk kočnice standard | CL (Center Lock) |
Specifikacija
- Model: Shimano SM-RT30 / ABS AU300 Series
- Tip: Center Lock
- Prečnik: 160mm ( S ) / 180mm (M)
- Materijal: Stainless steel
- Samo za Resin kočione pločice
- Kompatibilni oblik kočionih pločica|Narrow & Wide
● CENTER LOCK – sistem omogućava jednostavnu instalaciju rotora sa montažom na žljebove i prstenom za zaključavanje. Sistem za montažu prstena za zaključavanje smanjuje ukupne radne sate skraćujući vrijeme montaže i demontaže. Pored toga, bezbjedno fiksiranje pomoću nosača sa žljebovima povećava preciznost i krutost uz poboljšanje efikasnosti kočenja.
Customer Reviews
Related Products
CROSS CALIFORNIA 26″ DB ALU Yellow
Na stanju
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Žuta |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |



MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI