CRIJEVO ZA HIDRAULIČNU DISK KOČNICU SHIMANO SM-BH59-JK Black
19,90 € – 28,90 €Raspon cena: od 19,90 € do 28,90 €
Šifra proizvoda:
3562-3727
1
People watching this product now!
Opis proizvoda
Shimano SM-BH59-JK-SS crijevo hidraulične disk kočnice za drumsku upotrebu.
Shimano hidraulično kočiono crijevo SM-BH59-JK-SS za Road RS805, RS785, RS505 i RS405 disk kočnice.
Dodatne informacije
Osnovne osobine proizvoda
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brand | Shimano |
| Kočnice - prednja/zadnja | Prednja – 1000mm, Zadnja – 1700mm |
Specifikacija
- Model: SM-BH59-JK-SS
- Grupa: Put, Urban, City
- Spoj crijeva: Ravni-ravni
- Čvrstoća kočionog crijeva: Prosječna (3 od 5)
- Skraćivo: Da
Dužina (odaberite varijantu):
- 1000 mm
- 1700 mm
Customer Reviews
Related Products
CROSS CALIFORNIA 26″ DB ALU Yellow
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
Šifra:
1039-YELLOW
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Cross |
| Pol | Dječaci, Djevojčice, Unisex |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Žuta |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |



MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI