Dječaci
Prikaz 73–90 od 133 rezultata
POLAR JUNIOR 18 Football
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1286
POLAR JUNIOR 18 Rocket
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1285
POLAR JUNIOR 20 Dino black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1290
POLAR JUNIOR 20 Football
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1292
POLAR JUNIOR 20 Rocket
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1291
POLAR SONIC 20 Blue/Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1069-BLUE/ORNGE
POLAR SONIC 20 FS DISC ALU Blue/Fluo Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1336-BLUE/FLUO GREEN
POLAR SONIC 20 FS DISC ALU Green/Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1336-green/blue
POLAR SONIC 20 Yellow/Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1069-YELL/BLUE
POLAR SONIC 24 Blue/Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1089-BLUE/GRAY
POLAR SONIC 24 FS DISC ALU Anthracite/Red
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1337-ANTH/RED
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Dječaci |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Diametar točka | 24″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Sivo Crveni |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Bicikle-bez/sa brzinama | Sa brzinama |
POLAR SONIC 24 FS DISC ALU Black/Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1337-BLK/BLUE
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Dječaci |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Diametar točka | 24″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Crno Plava |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Bicikle-bez/sa brzinama | Sa brzinama |
| Bicikli-namjena | Dječiji |
POLAR SONIC 24 FS DISC Apple/Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1094-APP/GREEN
POLAR SONIC 24 FS DISC Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1094-ORANGE
POLAR SONIC 24 Sunflower Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1089-SUB-GREY
POLAR SONIC 26 FS DISC ALU Anthracite/Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1338-ANTH/GREEN
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Dječaci |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Sivo Zelena |
POLAR SONIC 26 FS DISC ALU Black/Red
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1338-BLK/RED
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brand | Polar |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Dječaci |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Bicikli-tip rama | Prednji amotrizer |
| Boja | Crno Crvena |
POLAR SONIC 26 FS DISC Anthracite
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1298-ANTH

MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI