Prikaz 1–18 od 93 rezultata
BOOSTER GALAXY 26 Black/Blue/Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1126-BLK/BLU/GRN
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Dječaci, Muški |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Boja | Cream Zelena, Crno Plava |
BOOSTER GALAXY 26 Black/Pink/Light Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1126-BLK/PINK/LBLUE
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Djevojčice, Ženski |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Boja | Roza, Tirkiz Roza |
BOOSTER GALAXY 26 FS DISK BLK/BLUE/GREEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1103-BLK/BLU/GRN
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Dječaci, Muški |
| Bicikli-uzrast djeteta | 10+god |
| Diametar točka | 26″ |
| Boja | Cream Zelena, Crno Plava |
BOOSTER GALAXY 26 FS DISK BLK/RED
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1103-BLK/RED
BOOSTER GALAXY 26 Grey/Orange/White
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1126-GREY/OR/WH
BOOSTER PLASMA 20 BOY Yellow/Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1145-YELLOW/BLUE
BOOSTER PLASMA 20 FS DISC Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1335-BLUE
BOOSTER PLASMA 20 GIRL Light Blue/Pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1145-BLUE/PINK
BOOSTER PLASMA 20 GIRL Pink/Light blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1145-PINK/LIGHT BLUE
BOOSTER PLASMA 24 BOY Black/Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1002-BLK/BLUE
BOOSTER PLASMA 24 BOY Black/Neon Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1002-BLK/NEON ORANGE
BOOSTER PLASMA 24 BOY Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1002-BLU
BOOSTER PLASMA 24 FS DISC Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1342-BLUE
BOOSTER PLASMA 24 FS DISC Orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1342-ORANGE
BOOSTER PLASMA 24 FS DISC Turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1342-TURQUOISE
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Djevojčice |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Diametar točka | 24″ |
| Boja | Plava, Tirkiz Roza |
BOOSTER PLASMA 24 GIRL Black/Turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1002-BLK/TURQ
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Bicikli-vrsta rama | Čelik |
| Brand | Booster |
| Pol | Djevojčice |
| Bicikli-uzrast djeteta | 8-12god |
| Diametar točka | 24″ |
| Boja | Tirkiz Roza |
BOOSTER TURBO 20 BOY green
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
Šifra:
1001-GREEN
BOOSTER TURBO 20 BOY orange
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
Šifra:
1001-ORANGE

MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI