Zefal
Prikaz 1–18 od 48 rezultata
BIDON TERMO ZEFAL ARCTICA 700ml
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10,50 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
3133
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl, Termo bidon |
|---|---|
| Bidoni-zapremina | 650 ml |
| Brand | Zefal |
| Materijal | PVC |
BIDON ZEFAL MAGNUM 1L TRANSPARENT
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
5,50 €
Šifra:
3552-1
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Materijal | PVC |
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl |
| Brand | Zefal |
| Bidoni-zapremina | 950 ml |
| Boja | Transparent |
BIDON ZEFAL SENSE GRIP 800ml black
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
3,90 €
Šifra:
3689-3
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Materijal | PVC |
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl |
| Brand | Zefal |
| Bidoni-zapremina | 750 ml |
BIDON ZEFAL SENSE GRIP 800ml black blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
3,90 €
Šifra:
3689-4
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Materijal | PVC |
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl |
| Brand | Zefal |
| Bidoni-zapremina | 750 ml |
BIDON ZEFAL SENSE GRIP 800ml black pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3,90 €
Šifra:
3689-2
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Materijal | PVC |
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl |
| Brand | Zefal |
| Bidoni-zapremina | 750 ml |
BIDON ZEFAL SENSE GRIP 800ml black-yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
3,90 €
Šifra:
3689-1
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Materijal | PVC |
| Bidoni-tip | Bidon za bicikl |
| Brand | Zefal |
| Bidoni-zapremina | 750 ml |
IGLICA ZEFAL ZA PUMPANJE LOPTE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1,50 €
Šifra:
4078
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Brand | Zefal |
KORPICA BIDONA ZEFAL PULSE A2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9,90 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
3853
| Težina | 0,25 kg |
|---|---|
| Boja | Crna, Crno Crvena, Fluo Žuta, Ljubičasta, Plava |
| Brand | Zefal |
| Materijal | PVC |

MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI