Prikazano je svih 4 rezultata
Na stanju
| Težina | 0,35 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 28″ |
| Brand | Continental |
| Konstrukcija spoljne gume | Kevlar |
| Gume - širina | 23c, 25c, 28c, 32c |
| Namjena gume/točkova | Drumske |
Na stanju
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 28″ |
| Brand | Continental |
| Konstrukcija spoljne gume | Kevlar |
| Gume - širina | 23c, 25c, 28c |
| Namjena gume/točkova | Drumske |
Na stanju
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 28″ |
| Brand | Continental |
| Konstrukcija spoljne gume | Kevlar |
| Namjena gume/točkova | Drumske |
| Gume - širina | 23c, 25c, 28c, 32c |
Na stanju
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 28″ |
| Brand | Continental |
| Konstrukcija spoljne gume | Kevlar |
| Namjena gume/točkova | Drumske |
| Gume - širina | 23c, 25c, 28c |
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERINemate nalog još uvek?
Napravite nalog?