Prikazano je svih 4 rezultata
Na stanju
| Težina | 10,4 kg |
|---|---|
| Bicikl-veličina rama | L (56cm), M (54cm), XL (58cm), XXL (61cm) |
| Bicikli-kočnice | Disk hidraulični |
| Bicikli-namjena | Gravel |
| Bicikli-tip rama | Krut |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Brand | Scott |
| Diametar točka | 28″ |
| Pol | Muški |
Na stanju
Na stanju
Na stanju
| Težina | 9,9 kg |
|---|---|
| Brand | Scott |
| Bicikli-vrsta rama | Aluminium |
| Pol | Muški |
| Diametar točka | 28″ |
| Bicikli-kočnice | Disk mehanički |
| Bicikli-tip rama | Krut |
| Bicikl-veličina rama | L (56cm), XL (58cm), XXL (61cm) |
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERINemate nalog još uvek?
Napravite nalog?