Continental
Prikazano je svih 10 rezultata
GUMA SPOLJAŠNJA 26 x 1.9 CONTINENTAL DOUBLE FIGHTER III Black/Black skin
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
25,00 €
Šifra:
4469
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 26″ |
| Konstrukcija spoljne gume | Sa žicom |
| Brand | Continental |
| Namjena gume/točkova | MTB |
| Gume - širina | 1.9, 2.0 |
GUMA SPOLJAŠNJA 26×2.0 / 2.2 CONTINENTAL RACE KING Black/Black skin
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
24,50 € – 25,50 €Raspon cena: od 24,50 € do 25,50 €
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šifra:
4073
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 26″ |
| Konstrukcija spoljne gume | Sa žicom |
| Brand | Continental |
| Gume - širina | 2.0, 2.2 |
| Namjena gume/točkova | MTB |
GUMA SPOLJAŠNJA 26X2.0 CONTINENTAL CONTACT PLUS TRAVEL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
39,50 €
Šifra:
4064
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 26″ |
| Brand | Continental |
| Konstrukcija spoljne gume | Sa žicom |
GUMA SPOLJAŠNJA 26×2.3 CONTINENTAL CROSS KING Black/Black skin
Ocenjeno sa 0 od 5
Uskoro na lageru
23,50 €
Šifra:
3983
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 26″ |
| Konstrukcija spoljne gume | Sa žicom |
| Brand | Continental |
GUMA SPOLJAŠNJA 26×2.3 CONTINENTAL MOUNTAIN KING Black/Black skin
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
24,90 €
Šifra:
3010
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 26″ |
| Konstrukcija spoljne gume | Sa žicom |
| Brand | Continental |
GUMA SPOLJNA CONTINENTAL CONTACT 26X1.75
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
24,99 €
Šifra:
3025
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 26″ |
| Brand | Continental |
| Konstrukcija spoljne gume | Sa žicom |
GUMA SPOLJNA CONTINENTAL CONTACT TRAVEL 26X1.75
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
25,99 €
Šifra:
4068
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Gume - diametar | 26″ |
| Brand | Continental |
| Konstrukcija spoljne gume | Sa žicom |
GUMA UNUTRAŠNJA CONTINENTAL MTB 26 26×1,75-2,5 FV 42mm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7,50 €
Šifra:
3694
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Continental |
| Gume - diametar | 26″ |
| Ventil unutrašnje gume | FV – Francuski / Presta ventil |
| Bicikli-namjena | City, MTB |
GUMA UNUTRAŠNJA CONTINENTAL MTB 26 26×1.75-2.5 AV
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7,50 €
Šifra:
4129
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brand | Continental |
| Gume - diametar | 26″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | City, MTB |
GUMA UNUTRAŠNJA CONTINENTAL S TOUR 26 26×1 3/8-1,75 AV 40mm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7,50 €
Šifra:
4487
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brand | Continental |
| Gume - diametar | 26″ |
| Ventil unutrašnje gume | AV – Auto / Schrader ventil |
| Bicikli-namjena | City |

MTB
TREKKING / HYBRID
GRADSKI
DRUMSKI
SKLOPIVI
E-BIKE
CRUISER
DJEČIJI BICIKLI / BALANS
SPOLJNE GUME
UNUTRAŠNJE GUME
TOČKOVI
PEDALE
NABLE
MJENJAČI PREDNJI
MJENJAČI ZADNJI
RUČICE MJENJAČA/KOČNICA
KOČNICE
KOČIONE PAKNE
ZUPČANIK PREDNJI
ZUPČANIK ZADNJI
SAJLE I BUŽIRI
SJEDIŠTA
CIJEVI SJEDIŠTA
OSOVINE POGONA
LANCI
VOLANI
TRAKE VOLANA / GRIPOVI
LULE VOLANA
POMOĆNI TOČKOVI
ŠRAFOVSKA ROBA I OSTALO
LAMPE I BLJESKALICE
BRZINOMJERI / PULSMETRI
BIDONI
KORPICE BIDONA
ZVONCA I TRUBICE
BRAVE ZA ZAKLJUCAVANJE
PUMPE
RETROVIZORI
NOGICE
BLATOBRANI
TORBICE ZA BICIKL
BISAGE I RANCI
FLEKICE I LJEPILA ZA KRPLJENJE
ODRZAVANJE
STITNICI ZA RAM
ALATI I STALCI
KORPE ZA TERET
KORPE ZA DJECU
PAK TREGERI
NOSACI ZA AUTO
SOBNI TRENAŽERI
KACIGE
RUKAVICE
NAOČARE
GAĆE BICIKLISTIČKE
MAJICE BICIKLISTIČKE
JAKNE I PRSLUCI
SPD CIPELE
PATIKE
ČARAPE
MARAME
KAPE, POTKAPE I TRAKE
ŠTITNICI
TRAKE ZA TRČANJE
ELIPTIČNI TRENAŽERI
STEPERI
MULTIFUNKCIONALNE SPRAVE
KLUPE
TEGOVI I ŠIPKE
FITNES ARTIKLI
HOVERBORDI
ROLERI
TROTINETI
SKATEBOARD
KACIGE
STONI TENIS
KOŠARKA
OSTALO
SKIJE
SKI VEZOVI
SKI ŠTAPOVI
SNOWBOARD
SNB CIPELE
SKI CIPELE
SKI/SNB KACIGE
SKI/SNB ODJEĆA
SKI/SNB RUKAVICE
SKI/SNB NOSAČI ZA AUTO
SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE
TORBE
PROTEKTORI